آوا2012

ورزش سنتي اسپانيا که با گذشت قرنها در اين کشور و مناطق تحت استعمار آن همچنان جريان دارد، نبردي نابرابر ميان گاوبازان و گاوهاي نري است که فرجامي جز مرگ در پايان مسابقه ندارند. خشونت اين مسابقه موجب شده است تا گروههاي هوادار محيط زيست و حيوانات، بارها در اعتراض به آن تجمع کنند اما در مقابل،‌ هيجان مسابقه، قدمت بسيار و از همه مهمتر، نقش آن در جذب گردشگر براي کشورهايي مانند اسپانيا باعث گشته است که مخالفان گاوبازي نتوانند تاکنون ره به جايي ببرند. اهميت اين مسابقه براي مردم اين مناطق تا آنجا است که حتي نويسندگان و چهره هاي سرشناس خطه اسپانيا و امريکايي لاتين از جمله ماريو وارگاس يوسا در نامه‌اي خواستار ثبت مراسم گاوبازي به عنوان ميراث ملي کشور اسپانيا در سازمان يونسکو شده اند...ادامه مطلب ...

توابع ریاضی و ویژوال بیسیک

برای نوشتن برنامه های مهندسی، محاسباتی، گرافیکی و آماری نیاز دارید تا از برخی توابع ریاضی استفاده نمائید. ویژوال بیسیک 6 دارای مجموعه ای از توابع است که برای انجام محاسبات عددی پیش بینی شده اند. در این مقاله ابتدا با این توابع آشنا شده و سپس چگونگی ایجاد سایر توابع ریاضی را که در این مجموعه وجود ندارند خواهید دید. در پایان نیز با توابع ریاضی موجود در دات نت آشنا می شوید.

زبان کتاب: فارسی

پسورد فایل زیپ : ava2012.loxblog.com

حجم فایل: 2.37Mb

Download

دو شنبه 2 مرداد 1391برچسب:مضرات شکر, شکر,ضررهای شکر برای دندان, :: 10:58 :: نويسنده : Hamid Reza

ماده کریستالی سفید رنگی که با نام (( شکر)) می شناسیم، ماده ای مصنوعی و فراینده شده است که اغلب از نیشکر یا چغندر قند به دست می آید. قند موجود در نیشکر و چغندر قند، بعد از جدا سازی همه املاح، ویتامین ها، پروتئین، آنزیم و سایر مواد مغذی مفید، درکارخانه تصفیه و به ساکاروز خالص تبدیل می گردد. چیزی که بعد از فرایند باقی می ماند، ماده مصنوعی غلیظی به نام شکر است که مصرف آن فایده ای برای بدن ندارد.

ضررهای شکر: شکر ماده ای سمی است و در بلند مدت، عوارض خود را نشان می دهد:

·         نقش عمده ای در پوسیدگی دندان ها دارد. (ایجاد حفره در دندان، خونریزی لثه، تخریب استحکام استخوانی و از دست دادن دندان ها)

·         عامل اصلی دیابت است.

·         در ایجاد بیماری های قلبی، تصلب شرایین، بیماری های روحی و افسردگی، پیری، فشار خون بالا و سرطان، نقش دارد.

·         باعث برهم زدن تعادل هورمونی بدن و آسیب رسیدن به غدد داخلی (غدد فوق کلیوی و لوزالمعده) میشود و میزان قند خون را تا حدود زیادی تحت تاثیر قرار می دهد.

·         موجب افراط در خوردن مواد غذایی افرادی می شود که دچار پرخوری عصبی اند (بولیمیا)

·         علائم سندرم پیش از قاعدگی را افزایش می دهد.

·         فعالیت کودکان را تا 50% افزایش می دهد

·         اضطراب و کج خلقی را افزایش می دهد.

·         علائم اضطراب و ترس را در خانم های حساس، تشدید می کند.

·         کاهش وزن را در افراد چاق مشکل می کند، زیرا با مصرف زیاد قند مقدار انسولین خون افزایش می یابد و این امر سبب افزایش ذخیره کربوهیدرات و چربی در بدن می شود.

 

تن تن خبرنگار مشهور یه روز تصمیم میگیره که به ایران سفر کند تا ببیند که ماجرای این کتک خوردن های زنجیره ای چیست؟...

فرمت فایل: زیپ

پسورد فایل: ava2012.loxblog.com

Download

حجم موزیک : 3.40Mb

Download

پيوندها


ورود اعضا:

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 36
بازدید دیروز : 17
بازدید هفته : 130
بازدید ماه : 110
بازدید کل : 45823
تعداد مطالب : 16
تعداد نظرات : 2
تعداد آنلاین : 1

Alternative content